Jobbeskrivelse, Inspektørstillingen i FTK

Klubmodul er nede
26. maj 2017
Sommerferieplaner 2017 for FTK’s ansatte
12. juli 2017

Jobbeskrivelse, Inspektørstillingen i FTK

Som det tidligere er meddelt, går vores nuværende inspektør, Tommy, på pension til efteråret. Se den tidligere nyhed her.

Vores opfordring til klubbens medlemmer om at henvende sig vedrørende stillingen, gav visse henvendelser, som vi har været rigtig glade for. Det er dog besluttet at slå stillingen bredere op, så klubbens medlemmer kan advisere nogen de måske kender, og som kunne være relevant for jobbet. Og selvfølgelig samtidig interesserede ;-).

Se det fulde stillingsopslag her. Vi håber meget, at klubbens medlemmer vil være aktive i at hjælpe med at finde kandidater, der vil kunne medvirke til at gøre FTKs anlæg til blandt de bedste i landet.